MODA

adidas Falcon’un asi duruşu

adidas’ın bu yıla damgasını vuran sneaker modeli Falcon’un Kylie Jenner ile gerçekleşen reklam kampanyası 90’lar çizgisine sahip modele en uygun şekilde modifiye edilmiş bir otomobil eşliğinde çekildi.
Reading time 1 minutes

Falcon’la 90’ların ayakkabı tasarımı bileşenlerini kullanan adidas Originals, klasik spor ayakkabı estetiğinin nostaljik çekiciliğini bu modelle öne çıkarıyor. Globalde de devam eden Falcon reklam kampanyasının bir ayağı da ülkemizde gerçekleşti. Kendi alanında başarılarıyla isimlerinden söz ettiren 10 kişinin yer aldığı kampanya çekimi için proje arabalara ve klasik araçlara restorasyon servisi veren Freeks Perfomance adlı garaj tercih edildi.

Genç oyunculardan Aslı Bekiroğlu, Biran Damla Yılmaz, Hayal Köseoğlu, Hazar Motan, Meriç Aral ve sosyal medyanın yaratıcı isimlerinden Begüm Tank, Esra Akpınar, Kedimari, Merve Polat, Pelin Dündar ve Seda Şen’in yer aldığı isimleri, fotoğraf sanatçısı Ali Kalyoncu fotoğrafladı.

Çok farklı bir karaktere sahip Falcon silueti canlı dora/pembe, kırmızı/beyaz/mavi tonları ve çok sayıda çarpıcı noktası ile çekim alanında modifiye edilmiş pembe otomobil ile harika bir kontrast oluşturuyordu.

Tags

adidas
kylie-jenner
originals

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler