MODA

adidas ve Kylie’nin Falcon kampanyası devam ediyor

adidas’ın 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunun Falcon kampanyasında yer alan Kylie Jenner, çok yönlü kişiliğini kanıtlarcasına, tüm bu projelerin yanı sıra kozmetik markasına da ağırlık veriyor.
Reading time 1 minutes

Tarihin en genç milyarderi ünvanını gururla taşıyan Kylie Jenner, adidas ile gerçekleştirdiği bu kampanyaya yeni sezonda da devam ediyor. adidas 2019 İlkbahar-Yaz Falcon kampanyası için tekrar kamera karşısına geçen ünlü güzel, adidasCOEEZE eşofman takımıyla, her zamanki gibi çabasız şıklığı yakalamıştı.

Yeni sezon kampanyasında Falcon modelinin iki yeni rengi tanıtılıyor. 2019 model Falcon, bundan yirmi yıl önce çıkan ilk model Falcon Dorf modelinden ilham alıyor. Pembe’nin metalik altın detaylarla uyumu, morun mavi ile ahengi ve de olmazsa olmaz klasik beyaz ağırlığının yer aldığı modeller, alışık olduğumuz renk paletlerinden oldukça farklı. Ayrıca adidasCOEEZE koleksiyonu da bu sezon bizleri karşılayan yenilikler arasında. Koleksiyon kesilmiş tişört, alt ve kapüşonlu olmak üzere 3 parçadan oluşuyor. 6 Aralık’ta satışa çıkacak koleksiyon için adidas ve Kylie Jenner oldukça iddialı konuşuyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler