MODA

adidas ve Lego’nun yeni buluşması

adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
Reading time 1 minutes

Kısa bir süre önce ZX 8000 için bir araya gelen Logo ve adidas, ortak çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Önümüzdeki günlerde de aynı sahneyi paylaşacak olan ikili, yeni iş birliğinin müjdesini veriyor. İlham veren ve yaratıcı düşünceyle oluşturulan koleksiyon, spor hayatımızdaki yerini almaya hazırlanıyor. Lego’nun hayal gücüyle birleşen tasarımlar, giysiden ayakkabıya kadar birçok ürünle adidas’ın yelpazesini oluşturuyor.

Adidas Küresel Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aimee Arana, "Amacımız, her yaştan insana ilham vermek için ve bir araç olarak yaratıcılığa dayanan yaşamları değiştirmek için sporun gücünü kullanmaktır." sözleriyle koleksiyonun çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini belirtiyor. Yeni gelişmelerin ve koleksiyon ürünlerinin aralık ayından itibaren duyurulması, 2021 yılı boyunca da devam etmesi planlanıyor.

/

Tags

adidas
lego
aimee-arana

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler