MODA

Aile buluşması: Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana, farklılıklardan yola çıkarak oluşturduğu Family Affair koleksiyonu ile büyüleyici bir şov gerçekleştirdi.
Reading time 1 minutes

Dolce & Gabbana dediğimizde aklımıza ilk olarak büyüleyici şovlar geliyor. Birbirinden farklı konseptleriyle her seferinde etkileyici bir his yaratmayı başaran defileler bu sene dijital platformlarda yerini aldı. Şekil değiştiren moda dünyasının en güçlü markalarından olan Dolce & Gabbana ise Alta Moda defilesiyle özlediğimiz atmosferi moda tutkunlarıyla buluşturdu.

"Family Affair" adlı koleksiyonuyla aile temasını vurgulayan defile İtalya’da gerçekleşti. Farklı kişilikleri bir arada sunan koleksiyon markanın aile bağına olan imajını güçlendirirken, kozmopolitik aile yapısına ışık tutan tasarımlar ise Dolce & Gabbana’nın özgünlüğünü bir kez daha ortaya çıkarmış oldu. Farklı nesillerin ortaya çıkardığı benzersizlik ve çeşitlilikler, koleksiyonun ilham sürecine eşlik etti. Sadece tek bir sunumla kalmayacak olan bu kutlama üç farklı film ile Alta Moda, Alta Sartoria ve Alta Gioielleria koleksiyonlarını yansıtacak.

/

Tags

alta-gioielleria
alta-sartoria
dgaltamoda
family-affair

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler