MODA

Ambush ile zamansız estetik

Ambush yeni koleksiyonunu ünlü model Anok Yai ile ortaya çıkarıyor. Şıklığın ön planda olduğu tasarımlar siyahın gücünü bir kez daha vurguluyor.
Reading time 1 minutes

Tokyo merkezli moda markası Ambush, Yoon Ahn tarafından tasarlanan 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu fotoğrafçı Ethan James Green objektifiyle yüceltiyor. Koleksiyon, şık tasarımların konfor sağlayıp sağlamayacağı konusunu sorgularken siyah ve açık pastel renklere sahip tasarımlar da güçlü bir görünümü ortaya çıkarıyor.

Kampanya, markanın zamansız estetiğini olgunluk ve şıklıkla ifade etmek için Anok Yai ve Malik Anderson gibi ünlü modellerle buluşuyor. “Anok ve Malik, arkadaşlarımızla ya da bir partnerimizle geçireceğimiz zamanlarda rahat olmamızı hissettiren pozlar veriyor. Çünkü, rahatlık bölgemiz sadece fiziksel değil aynı zamanda duygusal bir histir.’’ Bir basın bülteninde kurulan bu cümleler Green’in perspektifi ile desteklenirken, Japon mimarisinin unsurları da ünlü fotoğrafçının karelerine yansıyor. Koleksiyonun detaylarını incelemek için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

/

Tags

ambush
anok-yai

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler