MODA

Ambush’tan cesur hamleler

Tokyo merkezli giyim markası Ambush, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun lookbook’unu yayınladı. Modellerden birisi ise oldukça tanıdık.
Reading time 1 minutes

Geçtiğimiz günlerde yeni alt markası Artisanal’ı lanse eden Japon giyim markası Ambush, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için gerçekleştirdiği çekimle oluşturduğu lookbook’u yayınladı. Koleksiyon genel olarak avantgard bir duruş sergilese de, giyilebilir parçaların aykırı kesimleri fonksiyonelliği sorgulatsa da yeni sezon için aykırı duruşundan ödün vermediği aşikar. Markanın sokak stiliyle harmanladığı yüksek modaya eklektik bir duruş kazandırdığını biliyoruz. 

2020 İlkbahar-Yaz sezonu lookbook’unda modellerin arasındaki bir isim ise hepimizin yakından tanıdığı, yurt dışındaki gururumuz Öykü Baştaş oldu. Başarılı modelin geçmişi bir çok markayla gerçekleştirdiği çekimleri barındırsa da onu ilk kez görmüş kadar heyecanlanmaya devam edeceğiz.

Koleksiyona yakın bakış atmamız gerekirse eğer, markanın ses getiren GETA terlikleri ana parça sayılabilir. Abartılı duruşuna ek olarak Japon kültürünün geleneksel sandaletlerini benzetiliyor. Koleksiyonda, uzun yelekler, kapüşonlular, damalı deri trucker ceketler, oversize trençkotlar, işçi tulumları ve deri çoraplar gibi deneysel ve kavramsal parçalar yer alıyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler