MODA

Armani/Istanbul yaza hazır!

Armani Slash konseptini taşıyan Nişantaşı'ndaki mağaza 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu'na ait en seçkin tasarımları özgün atmosferinde barındırıyor.
Reading time 1 minutes

Teknolojik gelişmelerle birlikte istediğimiz her şeye kolaylıkla sahip olabilsekte bazı durumların tadına varmak için orada bulunmak gerekiyor. Bir mağazayı dolaşmanın, o atmosferle birlikte lüksün keyfini çıkarmanın verdiği keyif için yeni bir adresimiz daha var artık.

Giorgio Armani markasının Türkiye’deki ilk mağazası olan ve Abdi İpekçi Caddesi No: 41’de konumlanan, Armani/ (Armani Slash) konseptini hayata geçiren Armani/Istanbul mağazası, Giorgio Armani, Emporio Armani, Armani Jeans, EA7 markalarını tek bir çatı altında birleştirerek yüksek modanın en keyifli alışveriş imkanlarından birini sunuyor. Armani'nin etkileyici çizgisinin yanı sıra mağaza konsepti de markanın kalitesine uygun bir şekilde ortaya çıkıyor.

Tasarımıyla markanın ikonik “A” harfi oluşturulurken, binanın içerisinde ise her bir marka farklı özelliğini, kullanılan siyah, gri, gümüş, bej, kum ve açık kahve gibi farklı sofistike renk paletleri ile yansıtarak modern ve şık bir mimariye imza atıyor.

/

Tags

giorgio-armani
emporio-armani
armani-jeans
ea7
armani-slash

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler