MODA

Bir kez daha Puma x Les Benjamins!

PUMA ve Les Benjamins’den doğa yürüyüşünden ilham alan yepyeni bir koleksiyon!
Reading time 2 minutes

Global spor giyim markası Puma ile Türk moda tasarımcısı Bünyamin Aydın’ın lüks sokak giyim markası Les Benjamins, yepyeni bir koleksiyon için bir araya geliyor. İşbirlikleri kapsamında doğa yürüyüşünden ve keşfetmenin cesaretinden ilham alan ikinci koleksiyonlarını piyasaya sürmeye hazırlanan Puma ve Les Benjamins, her zaman olduğu gibi konforu ön planda tutuyor. Puma’nın spor mirasının ve Les Benjamins’in çok yönlü tavrının hissedildiği yeni koleksiyonda dijital baskılar, sanatkar işi dokunuşlar ve keskin ama konforlu detaylar ön plana çıkıyor.

Puma X Les Benjamins koleksiyonunda, ilk koleksiyonda da göze çarpan Türk halısı deseni kendisini gösterirken, koleksiyonun öne çıkan sneakerlarından “Cell Alien” ise siyah beyaz renklerine ek olarak neon detayları ve canlı mavi PUMA logosu ile dikkat çekiyor. Puma’nın Storm, RS-X Mid ve Thunder DISC gibi klasikleşmiş ayakkabıları da Les Benjamins dokunuşlarıyla yeniden yorumlanıyor.

Sneaker’ların yanı sıra koleksiyonda kapüşonlu sweatshirtler, tişörtler, eşofman altları, kep ve çok fonksiyonlu çantalar gibibirbirinden şık kıyafet ve aksesuarlar da yer alıyor. Su geçirmeyen akıllı kumaşı sayesinde hem konfor vadeden hem de rüzgara karşı koruma sağlayan Puma X Les Benjamins Storm Jacket’in favorileriniz arasında olacağından neredeyse eminiz! Koleksiyona ulaşmak isterseniz 5 Ekim’den itibaren PUMA.com ya da PUMA mağazalarını ziyaret edebilirsiniz

/

Tags

les-benjamins
puma

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler