MODA

Bu bahar dolabınızda olmazsa olmaz 5 ayakkabı

Yaz mevsimine henüz girmeden edinmeniz gereken 5 ayakkabı ve trendi...
Reading time 2 minutes

Ayakkabı aşıkları toplanın. Son birkaç sezondur çılgıncasına çeşitlenen ayakkabı trendleri başlarda “hmm! Ayakta nasıl durur?” düşüncesine kapılmanızı sağlamış olsa da, sonralarında onları bırakın giymeyi vitrine koymanıza sebep olmuyor muydu? Bir düşünün Balenciaga'nın öncü olduğu o çorap-sneaker'larına şu anda aşığız.

Bahara girdiğimiz şu günlerde, sizler için 2018 İlkbahar sezonunun en popüler ve trendy 5 ayakkabısını sıraladık.

BALENCIAGA SOCKS SNEAKER

37 yaşındaki Gürcü tasarımcı Demna Gvasalia'nın kreatif direktörlüğünde Balenciaga markası için yarattığı bu sneaker, hem rahat hem de kullanışlı... Modayı şekillendiren tasarımcı ünvanını boşuna almıyor, Demna...

JIMMY CHOO x OFF-WHITE BOT

Bir diğer modayı şekillendiren dahiyane kişilik Virgil Abloh'un Jimmy Choo ile işbirliği sonucu hayat bulan bu botları pek çok varyasyona sahip. Tek ortak nokta ise şeffaf polyester dış kaplama. Artık her yerdeler...

ATTICO TOKALI TERLİK

Geçtiğimiz moda haftalarında, sokak stillerine hayran kaldığımız tüm Influencer'ların vazgeçilmezleri arasındaydı Attico'nun tokalı terlikleri... Tasarımcılar Giorgia Tordini ve Gilda Ambrosio'nun yarattığı terliklerin bu kadar sevilmesinin sebebi, bizim de aşık olduğumuz Colorblock'larını kullanmış olması olabilir.

CHLOE RYLEE BOT

2018 Sonbahar sezonu Western temasıyla geçeceğini defileler sayesinde öğrenmiş olduk. Bahar sezonu da Sonbahar öncesi bir önizleme tadında geldi. Geçtiğimiz haftalarda festivallere akın eden gençlerin favorileri arasında Chloé'nin kreatif direktörü Natacha Ramsay-Levi'nin yarattığı Western-vari Rylee botlar ise favorimiz.

HERMES ORAN

Logomania akımı hız kesmeden devam ediyor. Yüksek deri işçiliği ile ünlü Hermes'in logosu bir at arabası olabilir ancak markanın bir çok tasarımında kullandığı H harfini kullanmış olması Logomania akımına uymadığı anlamına gelmiyor. Sonuçta Hermes gibi bir markadan, son dönemin en gözde parçası bir terlik tasarımı karşımızda.

Tags

attico
chloe
trend
balenciaga
2018
off-white
jimmy
hermes
choo
ilkbahar

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler