MODA

Burberry-Westwood ikilisinden yeni haber

Vivienne Westwood gibi bir moda dehasının Burberry ile gerçekleştirdiği ilk işbirliği haberinin sonuçlarını sabırsızlıkla beklerken, dün marka cephesinden ilginç bir paylaşım geldi.
Reading time 1 minutes

Temmuz ayında Londra Moda Haftası’nda gerçekleşen Burberry defilesi sonrası kreatif direktör Riccardo Tisci asi ve punk ruhunun en önemli temsilcisi Vivienne Westwood ile işbirliği yaptığı açıkladı. “Vivienne Westwood, ilk kez kendimi tasarımcı olarak hayal etmemi sağlayan kişiydi. Burberry ailesine katıldığım zaman, bunun büyük Vivienne Westwood’la bir şeyler yapmak için büyük fırsat olduğunu biliyordum. O, hepimize ilham veren asi, İngiliz tarzını sunan eşsiz bir serseri. Birlikte yaratacağımız şeylerle inanılmaz derecede gurur duyuyorum.” sözlerini sarf eden Riccardo Tisci, projeyi ne kadar ciddiye aldığını anlatıyor.

Burberry, dün akşam gerçekleştirdiği Instagram hikaye paylaşımı ile kısa bir video ile heyecanımızı perçinledi. 6 Aralık’ta lanse edilecek Vivienne Westwood-vari Burberry’nin nasıl olacağını çok merak ediyoruz.

Tags

burberry
vivienne-westwood
ricardo-tisci
collaboration

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler