MODA

Calvin Klein’ın seksi kampanyası

Kardashian ve Jenner kardeşler, Calvin Klein’ın yeni kampanyası için kamera karşısında!
Reading time 3 minutes
Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa

Nerede: Yunanistan

Pastoral Santorini Adası’nın kuzeybatı kıyısında yer alan Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa, romantik ambiyansı, konforu ve hizmet kalitesiyle öne çıkıyor. Oia köyü kenarında konumlanan otel, Santorini merkezine yakın ve bu enerji dolu şehri keşfe çıkmak için ideal bir adres. İstisnasız her noktasından görülebilen günbatımı manzarası, onu adanın en popüler mekanlarından biri yapmaya yetiyor. Otel, zengin Yunan mirasından ilham alan tasarımı ile otantik bir tecrübe sunuyor. 

www.santomaris.gr

 

bomontiada, Eylül ayına kadar keyifli anların mimarı oluyor. Her çarşamba TV+ sponsorluğunda “Açık Havada Başka Sinema” , her Cuma ise “Avluda Caz” konserleriyle eğlenceli dakikalar yaşatacak olan kültür sanat kampüsü bomontiada, zengin programı ile eşsiz deneyimlerin de kapısını aralıyor. 25 Temmuz Çarşamba 21:30 – 23:30 arasında, bombalarla sarsılan Halep’ten kız kardeşi ile kaçan ve yollara düşen Suriyeli göçmen Khaled’in hikayesini anlatan film “The Other of Hope” katılımcılar ile buluşurken, 27 Temmuz Cuma ise Avluda Caz konserleri kapsamında ünlü caz grubu Flapper Swing müziğin en güzel halini anlatıyor. Sınırlı sayıda şezlongun olduğu alana girişler 19:00’da gerçekleşecek. Ayrıca dileyen herkes kendi sandalyesini de getirebilecek.

Wende Reveals Naked Skin Shapeshifter | Beyond Contour | Urban Decay

5. Ona göre moda bir sanat değil, birbirinden bağımsız iki mecra, hatta iki kavramı kıyaslamak bile doğru değil. Ünlü tasarımcı 2004 yılında Berlin’de ilk gerilla mağaza konseptini geliştirdi ve sonrasında dünya çapında çeşitli varyasyonlarını kurdu. Gerilla mağazaların amacı, alışveriş merkezlerinde ya da ünlü caddelerde sıra sıra dizili mağazalar arasında olmak yerine, kimsenin düşünmediği, çok ünlü olmayan yerlerde satış yapmak. 

6. Rei Kawakubo’nın tasarımlarında ağırlıklı olarak tercih ettiği renk siyah. Diğer yandan, onun için siyah sadece siyahtan ibaret değil; bazen mavi, gri ya da mor da siyahın içinde olabilir.

7. Comme  des Garçons modaevi temel olarak sade, süssüz ve bazen de modaya aykırı tasarımlar üzerinde çalışıyor. 1980’lere kadar ağırlıklı olarak geniş kol kesimlerine, dökümlü ve asimetrik hatlara, yıpranmış görünümlü parçalara ve siyah, gri, beyaz tonlarına yer verdi. 80’ler sonrasında ise markanın renk paletini genişlettiğini söyleyebiliriz.

8. Katie Holmes, Debbie Harry ve Ashley Olsen, Rei Kawakubo hayranı ünlü isimlerden yalnızca birkaçı. 

Fitness hedeflerinize bir gecede ulaşmanıza yardımcı olacak sihirli bir diyet veya ilaç yok. Fit ve sağlıklı olmak basit bir temel üzerine kurulu; temiz beslenmek ve düzenli egzersiz yapmak...

13 farklı ürün seçeneği ile tie-dye:

/

Tags

moda
calvin-klein
fashion
kampanya
ilkbahar
yaz

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler