MODA

Canlı: Dior 2020 Sonbahar Erkek

Dior 2020 Sonbahar Erkek defilesi canlı yayında burada...
Reading time 2 minutes

2019-20 Sonbahar-Kış sezonuna giriş yaptığımız bu günlerde Dior’un aktif dünyası kendini göstermeye devam ediyor. Markanın erkek departmanının başındaki isim Kim Jones, markaya kattığı yeni nesil bakış açısını bir çok sanatçıyla pekiştiriyor. En son 2020 İlkbahar-Yaz defilesinde Daniel Arsham ile hem enstalasyon hem de kapsül koleksiyon için işbirliğine girmişti. Şimdi ise Dior, ikonik ama artık var olmayan bir sokak giyim markasının başındaki isim Shawn Stussy ile proje gerçekleştiriyor.

Bu gece sabah karşı Türkiye saatiyle 02:30’da gerçekleşecek 2020 Sonbahar defilesinde ilk kez sunulacak proje için bir süredir dedikodular dönüyor ancak isimlerden bir doğrulama gelmiyordu. Dün itibariyle Shawn Stussy’nin imzası olan grafiti-vari font ile yazılmış Dior yazısını post etmesiyle birlikte dedikodular doğrulanmış oldu.

İlk kez 1980 yılında Kaliforniya’da sörf ve kaykay aksesuarları ve de giyim parçalarını satışa çıkarmak amacıyla kurulan Stüssy markası yıllarca devam ettirdiği faaliyetlerine halen devam etmekte. Hip hop dünyasında bir ikon olan Stüssy markasının imza yazı stili öylesine ünlenmişti ki Amerika sokaklarında hemen hemen her duvarda etkisini görmek mümkündü.

Bugün Miami, Florida’da gerçekleşecek defilenin davetiyelerinde “Dünyayı Dior ile şoke etmek istiyorum” ibaresi, meraklarımızın katlanmasına neden oldu. Eğer siz de merak edenlerdenseniz Canlı Yayın’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tags

dior
erkek
canlı-yayın
kim-jones

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler