MODA

Colette’in son sürprizi

Paris’in gözdesi Colette’ten son sürpriz; bir Chanel işbirliği!
Reading time 2 minutes

20 Aralık’ta alışveriş severlere kapılarını kapayacak olan konsept butik Colette, ünlü markalarla yaptığı işbirliklerine Chanel’i de ekliyor. Chanel’in dehası Karl Lagerfeld’in favori mağazası olan Colette, 30 Ekim-25 Kasım arası birinci katında ünlü modaevini ağırlayacak.

1. Chanel x Pharrell x adidas Hu NMD

Chanel’in marka elçisi, Pharrell Williams adidas Originals’ın Hu NMD model spor ayakkabılarına Chanel dokunuşu veriyor. Sınırlı sayıda olan spor ayakkabılar, sadece Colette’de satışa çıkacak.

2. Etkinlikler

Chanel Beauty’nin ilkbahar/yaz 2018 koleksiyonu Neapolise tanıtılıp markanın makyaj direktörü Lucia Pica ile söyleşi yapılacak ve makyaj dersleri verilecek. Amerikalı sokak sanatçısı Futura 2000 canlı bir performans sergilemesinin yanı sıra Ibeyi isimli müzik grubu da konserleriyle yer alacak.

3. Koleksiyon’dan seçkiler

Antik Yunan konseptiyle düzenlenen katta, 2017-2018 sonbahar/kış koleksiyonu ve 2018 Cruise koleksiyonundan seçkilerde yer alacak.

4. Özel Yayınlar

Her Salı ve Perşembe günü markanın elçilerinden Caroline de Maigret ve moda gazetecisi Daphné Hezard yapacakları podcast yayınlarla moda, stil, film, edebiyat hakkında konuşacaklar.

5. Barrie x Chanel

Kaşmir konusunda bir dünya markası haline gelen Barrie, Chanel için özel olarak yaptığı sonbahar/kış koleksiyonunda tanıtılan triko ürünlerde satışta olacak.

6. Hepsi kadınlara destek için!

Gelecek tüm karı Chanel Vakfı’na aktaracak olan marka böylelikle kadınları desteklemiş olacak.

/

Tags

chanel
colette
pharrell-williams
collaboration

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler