MODA

Defile öncesi lookbook yayını

Amerikalı ikonik tasarımcı Tommy Hilfiger ile markanın küresel elçisi Zendaya’nın ortaklaşam tasarladığı 2019-20 Sonbahar-Kış TommyXZendaya koleksiyonunun lookbook görselleri yayınlandı.
Reading time 1 minutes

Kırmızı, mavi ve beyaz renklerinin kusursuz uyumunu görme şansına eriştiğimiz Tommy Hilfiger, Gigi Hadid işbirliği sonrası birlikteliğe başladığı Zendaya ile ikinci koleksiyonunu sunuyor. 1970’lerin ikonik stillerine bir saygı duruşu niteliği taşıyan 2019-20 Sonbahar-Kış TommyXZendaya koleksiyonu ilk kez 8 Eylül’de New York Moda Haftası kapsamında gerçekleşecek Tommy Hilfiger defilesinde gösterilecek. 

Koleksiyon içerisinde monokrom renk paletinde yoğun bordo ve metalik tonlar harmanlanırken, desenler ve puantiyeler biçimli siluetlere ve fular elbiselere beklenmedik yorumlar kazandırıyor. Gümüş rengi detaylarla zenginleşen yumuşak deriler, imitasyon kürkler ve doygun kadifeler, lüks bir dokunuş katıyor.

8 Eylül Pazar günü Harlem’in ikonik Apollo Theatre’da düzenlenecek defile, Tommy Hilfiger ve Zendaya’nın Paris’teki 2019 İlkbahar-Yaz TOMMYNOW defilesine getirdiği kapsayıcılık, çeşitlilik ve güçlendirme ruhunu kutlamaya devam edecek.

/

Tags

tommy-hilfiger
tommynow
zendaya

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler