MODA

Elvin ile LFW turu

Moda Haftaları maratonu bugün itibariyle bitiyor. New York, Londra, Milano ve Paris Moda Haftası tüm moda aşıklarının dikkatli bakışları altında gelecek sezonların trendlerine göz atma fırsatı bulduğumuz harika defilelere sahne oldu.
Reading time 3 minutes

Tüm dünyadan moda severleri kendisine çeken moda haftalarının en yoğunlarından biri ise Londra’da gerçekleşti. Ülkemizden de bir çok moda aşığı Londra’ya akın etti. Ülkemizin en sevilen ve en başarılı Influencer’larından birisi Elvin Levinler Londra Moda Haftası’nın nabzını L'Officiel Türkiye okuyucuları için tuttu. Dahil olduğu tüm defilelerde en yakın arkadaşı ise Apple’ın geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone Xs Max’dan başkası değildi. Üç günlük ayrıntılı rapor, Elvin’in gözünden Bora Aksu, Paul Costelloe ve DB Berdan 2019-20 Sonbahar-Kış defilelerini içeriyor. Defilelere geçmeden hemen önce isterseniz Elvin’in üç günde nasıl bir görünüme sahip olduğuna yakından bakalım.

1. Gün

Elvin, sokak modasında oldukça rahat görünümler yakalıyor. Bunun en güzel örneğini gördüğümüz ilk günde neon renkler ile oldukça dinamik bir hava yakalamış. Off-White marka klips detaylı kol çantasına bayıldık.
 

2. Gün

Bu sefer tercihini tulumdan yana kullanan Elvin, 80’lerin omuz detaylarıyla nostaljik görünürken, Gucci çantasının iPhone Xs Max telefon kabı uyumu göz dolduruyordu.
 

3. Gün

Elvin’in neon aşkına vurulduğunu farketmişsinizdir. Bu yazın yükselen trendi neonlara giriş dersi olarak gösterilmesi gereken Elvin’in bu görünümünde Off-White kemer detayı ise sadeliğin içindeki delilik olarak tanımlanabilir.

/

Bora Aksu

Londra Moda Haftası kapsamında Sonbahar-Kış koleksiyonunu tanıtan tasarımcı Bora Aksu, romantik siluetlerle markanın çizgisini yansıtıyor. Kumaşlarda tercih edilen beyaz, pudra, gri renklerle mevsimin masum dinamiğini vurguluyor.

/

Paul Costelloe

Sonbahar-Kış sezonunda yoğunlukla gördüğümüz görünümler arasında militer ağır basıyor. Bu akımı devam ettiren markalardan biri de Paul Costelloe oldu. Feminen silüetlerin militer çizgilerle buluşmasına mükemmel bir örnek teşkil eden koleksiyonda vinil ve suni deri kullanımı göze çarpıyor.

/

DB Berdan

Ülkemizi başarıyla temsil eden markalardan biri olan DB Berdan, hiper sokak giyim öncüsü olmaya devam ediyor. Maksimalist stilini koruyan DB Berdan, sezonun neon trendini en uç haliyle yaşatıyor.

/

Elvin’in Londra Moda Haftası’nda çektiği tüm fotoğraflar Apple’ın bu yıla damgasını vuran akıllı cihazı iPhone Xs Max ile çekildi. iPhone Xs Max, Akıllı HDR’a sahip. Böylelikle aynı anda çekilen çoklu fotoğrafları, bir akıllı telefondaki en akıllı ve güçlü çip olan A12 Bionic çipi sayesinde milisaniyeler içerisinde bir araya getiriyor. Size mükemmel fotoğrafı vermek için yaratılmış iPhone Xs Max, Akıllı HDR ve sıfır deklanşör gecikmesi özelliği, hayalinizdeki anı o anda yakalamanız için bir arada. Üstelik daha fazla ışık ve gölge detayıyla.

/

Tags

bora-aksu
london-fashion-week
apple
shot-on-iphone

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler