MODA

Fendi’ye grafik dokunuş

Fendi, 2020 Prefall koleksiyonunda sanatçı Joshua Vides ile işbirliği yaparak özgür ruhlu, dinamik Kaliforniya esintisi sunuyor.
Reading time 1 minutes

Silvia Venturini Fendi her daim çağdaş sanatçıları desteklemeyi ve aile markası Fendi ile entegre etmeyi seven bir tasarımcı ve iş kadını. Bu seferde Fendi 2020 Prefall koleksiyonunda çağdaş sanat dünyasında etkin bir figür olan Joshua Vides ile işbirliğine gidiyor. Geçtiğimiz Haziran ayında Harrods’da bulunan Fendi Caffe ve Peekaboo Bar’ın tasarımı içinde Los Angeles’lı sanatçıyla çalışan İtalyan marka, “California Sky” isimli bu özel koleksiyonda Vides’ın imza siyah&beyaz marker stili ve çizgi roman grafikleri ile cool, trend ve enerjik stilde form buluyor.

Koleksiyonda Fendi’nin ikonik parçaları Baguette ve Peekaboo çantasına Vides’ın desenleri buluşuyor. İkonik parçaların yanı sıra takım blazer ve pantolonlar, bucket şapkalar, spor ayakkabılar ve daha bir çok ürün bulunuyor. Sanatçıyla Instagram üzerinden iletişime geçen Silvia Venturini Fendi, “İşbirliği yapmak markamızın DNA’sında bulunuyor. Joshua’nın sadece siyah kalemi kullanarak verebileceği duygunun inanılmaz olduğunu düşündüm. Bu koleksiyonla yaratıcılığımızı paylaşmak istedim.” diyor. Fendi California Sky koleksiyonunun bu yaz Fendi’nin web sitesinde satışa çıkması planlanıyor.

/
#FendiCaliforniaSky

Tags

fendi
collaboration
2020

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler