MODA

Gal Gadot'un sandalet merakı

Nam-ı diğer Wonder Woman, kırmızı halıda stilettolarıyla değil sandaletleriyle konuşuluyor.
Reading time 1 minutes

İlk olarak Hızlı ve Öfkeli serisinde Gisele karakteriyle karşımıza çıkan Gal Gadot'un, kısa sürede önemli bir sıçrayış yaşacağını muhtemelen tahmin etmemişsinizdir. Hollywood'ta yer aldığı çeşitli yapımların yanı sıra en büyük başarıyı ise şüphesiz Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmiyle yakaladı. Çizgi roman kahramanı Wonder Woman'a hayat veren Gadot, şu sıralar bu karakterin ilk solo filmiyle beyazperdeyi altüst etmek meşgul.

Oyunculuğu kadar tarzı da konuşulan konular arasında. Alımlı ve çekici olduğu su götürmez bir gerçek olan güzel oyuncu, kırmızı halı törenlerinde yaptığı ayakkabı seçimleriyle hepimizi şaşırtmayı başarıyor. 1.78 boyunda olması avantajını da kullanan Gadot, genellikle topuksuz modelleri yani sandalet ya da babetleri tercih ediyor. Wonder Woman filminin Los Angeles galasında bakışları üzerinde toplayan kırmızı Givenchy elbisesini Aldo sandaletleriyle tamamlaması, bunun ilk göstergesiydi.

Yıllardır kırmızı halıda bunu yapmak istediğini söyleyen Gal Gadot, “Topuklu giymeyi seviyorum, güzel ve seksi duruyorlar. Ancak özellikle stilettolar, dengede durmamızı zorlaştırıyor. Bunu neden yapıyoruz ki? Yüksel topuklular da giyebilirim ancak yıllardır sandalet giymek için bekledim.” diyerek bu tutkusunu açıklıyor.

/

Tags

gal-gadot
red-carpet
wonder-woman
style

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler