MODA

Justin Bieber’dan Drew House

Kendi markasını çıkaran yıldızlar kervanına Justin Bieber da katıldı.
Reading time 1 minutes

Pop yıldızı Justin Bieber, yıla oldukça hareketli başladı. Top model Hailey Baldwin ile evlenmiş bir şekilde girdikten sonra yeni stüdyo albümüne hız verdiğini açıklayan Bieber, evliliğinin güzel gittiğinin sinyallerini veriyordu. Geçtiğimiz hafta iki genç aşığı bir araçtan çıkarken yakalayan paparazziler Justin Bieber’in çok gergin, Hailey Baldwin’in de oldukça üzgün fotoğraflamışlardı.

Gündemi ayrılık veya evlilik iptali gibi bir haberle sarsacaklarını düşünürken, Justin Bieber herkesi şaşırtarak konuyu farklı bir yere çekti. Ünlü pop yıldızı kendi markasını çıkartarak dikkatleri kariyer yolculuğuna odakladı.

Justin Bieber, markasının adını çok kullanmadığı diğer adından esinlenerek oluşturdu “Drew”. Drew House ile Z jenerasyonunun sevdiği dağınık hatta paspal sokak stilinden ilham alan Justin Bieber’ın yeni markasının ilk koleksiyonunda nude tonların ağırlığında olmakla birlikte, Bieber’ın üzerinden çıkarmadığı büyük beden kapüşonluları da içeriyor. Instagram hesabındaki kampanya çekimlerine göz atmaya ne dersiniz?

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler