MODA

Kinetik enerjiden gelen hareket

Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.
Reading time 2 minutes

Pandemi öncesi gerçekleşen büyük bir davet ile işbirliği haberini duyuran Reebok ve Hazar Ergüçlü ikilisi, bu genç duruş ve dinamizm ile bizleri büyülemişti. Reebok’ın bir spor markası olmasından çok lifestyle ismi olmasından ötürü, markanın Z jenerasyonu arasında sesi gittikçe artmaya devam etti. 

Geçtiğimiz haftalarda Reebok mirasının devamı olan retro hatlarıyla Classic Leather Legacy modeli satış rekorları kırarken marka cephesinden yeni reklam kampanyası geldi.

Reebok’ın geçen sezon hayatımıza soktuğu Zig Kinetica modeli bu sezon daha enerjik ve daha renkli bir yorumla karşımızda. İşin içine Hazar Ergüçlü’nün bitmeyen enerjisi de eklenince fotoğraflardan kendinizi alamıyorsunuz. 

Reklam kampanyasının başrolünde yer alan Hazar Ergüçlü rolü Zig Kinetica Horizon ile paylaşıyor. Model hem spor hem de günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış. Markanın 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu içerisinde konumlu Reebok Zig Kinetica Horizon, zig-zag tasarımla dikkat çekerken, üstün yasatıklama teknolojisine sahip Floatride tabanla kendine aşık ediyor. Folatrida tabana ek olarak Zig Enerji Bandı ve Zig enerji Kabuğu’yla toplam üç parçadan oluşan taban, kinetik enerjiyi kanalize ederek, enerjiyi ayakkabı tabanından geri dönüştürüyor. Performans anlamında çok şey vaat eden Reebok Zig Kinetica Horizon, beni deneyin diye sesleniyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler