MODA

#LofficielShoppingList: Chloé Tess

Sonbahara girerken, Amerika ve Avrupa kıtasının gözde Influencer’larında görmeye başladığımız, Chloé’nin köklerinden bir çok detay bulduğumuz bir çantası, yakın markajımızda; Chloé Tess.
Reading time 1 minutes

Natacha Ramsay-Levi, 2017 yılında Chloé’nin kreatif direktörlük koltuğuna oturduğunda yapılan yorumlar, markanın şu anki havasına baktığımızda daha bir mantıklı geliyor. Fransız tasarımcının, en doğal ve havalı kreatif direktör olduğu söylentilerine hak veren Chloé fanları, 2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyonuna da ayrıca aşık olduklarını belirtmişlerdi.

İşte bu koleksiyonda öyle bir çanta varki, yeni “It-bag” adaylığını çoktan geçti. Chloé Tess, parlak ve süet dana derisi, sofistike yuvarlatılmış kenarlarıyla oldukça iddialı duruyor. Bu sezon hemen hemen bir çok markada gördüğümüz biri kısa diğeri uzun olmak üzere çift askı detayı, Chloé Tess’de de kullanılmış Markanın DNA’larını temsil eden, Chloé’nin “O” imzasına sahip büyük metal halka ve sezon trendleriyle dekore edilmiş çeşitler, çantayı arzu nesnesi listesine ekliyor.

 

/

Tags

chloé
#lofficielshoppinglist
tess-bag
tess

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler