MODA

Louis Vuitton’un minik şaheserleri

Louis Vuitton şaheserlerine alışığız. Ancak bu minik aksesuar kalbimizi eritti.
Reading time 2 minutes

Fransız moda evi Louis Vuitton’nun kadın ve erkek departmanlarının başındaki isimler olan Nicolas Ghesquiere ve Virgil Abloh, markayı öyle bir noktaya getirdiler ki, günümüz arzu nesneleri listemizin ilk 10’unda en az beş parçanın sahibi durumunda. Aklınıza gelebilecek her ince detayı iyi düşünerek tasarlayan bu iki tasarımcıya sahip olduğu için marka kendini şanslı hissetmeli. Bundan on yıl önce hayata geçirilen parçalar ve hitap ettiği kesim sayesinde markadan uzak duran gençler şimdi aksi yönde hareket ediyor. 

Louis Vuitton, önceki sezonlarda hayatımızın bir parçası haline gelen kablosuz kulaklıklar için bir takım kulaklık kılıfı tasarımıyla önümüze gelmişti. Şimdi ise Apple’ın ikonik kulaklığı AirPods’lar için Trunk Case kolye tasarladı. Louis Vuitton’un imzası konumunda olan yüksek değere ve öneme sahip Trunk Case’leri markanın ilk tasarladığı ürünler olma özelliği taşıyor. Trunk Case ya da sandıklar son dönemlerde tekrar anılmaya başlandı. En son League of Legends e-spor turnuvasında birinciye verilecek kupayı bu Trunk Case ile sunacağını açıklayan markanın AirPods’lar için tasarladığı minik Trunk Case’ler markanın sevilen monogram desenine sahip. Ayrıca altın zincir detayıyla gelen Trunk Case, kolye olarak da kullanılabiliyor.

Bu henüz resmiyet kazanmış bir açıklamayla öğrenilmedi. Markanın yakın zamanda resmi olarak lanse edeceği tahmin ediliyor.

Tags

louis-vuitton
airpods
trunk-case

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler