MODA

Manolo Blahnik'den Bridal koleksiyonu

Başta Sarah Jessica Parker olmak üzere tüm kadınları kendine aşık eden Manolo Blahnik ayakkabıları ile Carrie'nin aldığı evlenme teklifi hayal değil!
Reading time 1 minutes

Sex And The City'nin Carrie Bradshaw'unun bayıldığı, alışveriş krizine girdiğinde sıfırı tüketmek pahasına bütün parasını döktüğü Manolo Blahnik ayakkabıları hatırlamayan yoktur sanıyorum. Dizide Carrie Bradshaw'u soyan hırsızın “Manolo Blahnik” ayakkabılarını çalması da dizide Carrie Bradshaw'a nasıl kaderin bir cilvesiyse, Mr. Big'in Manolo Blahnik  kristal aksesuarlı, saten ikonik “Hangisi” ayakkabısı ile evlenme teklif etmesi de dünyanın en muhteşem sürpriziydi. Manolo ayakkabılarının dizideki başarısı ardından Blahnik'in düğün koleksiyonunu daha önce çıkarmaması şaşırtıcı olsa da beklediğimize deydi; marka geçtiğimiz günlerde bir düğün koleksiyonu tanıttı.

Londra'da Burlington Arcade'de satışı yapılan koleksiyonda kristallerle kaplı saten Nadira ve ördek yumurtası mavisi Hangisiflat tasarımlardan sadece ikisi. Aynı zamanda topuk boyundan model seçeneklerine farklı alternatifleri olan koleksiyonda klasik renkleri tercih edenler için de uçuk pembeden beyaza farklı alternatifler var.  Madonna'nın “Manolo ayakkabıları seksten bile daha iyi” ve Naomi Campell'in “Manolo'suz kadın çıplak sayılır” sözleri bu ayakkabıların ne kadar eşsiz olduğunun kanıtı belki de.     

Tags

manolo-blahnik
aksesuar
ayakkabi
sex-and-the-city

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler