MODA

Modern, çılgın ve ihtişamlı; Fendi X Chaos

Stylus kalem tutan bir küpe, Apple Watch’unuzu takabileceğiniz bir çanta askısı ya da gösterişli bir AirPods klipsi...
Reading time 2 minutes

Yukarıda saydığımız aksesuarları bundan birkaç yıl önce yadırgar gözlerle bakarken artık onları çevremizde görmeye alıştık. Aksesuarların aksesuarları olmasına... Ya da teknolojik ürünlerin aksesuarlarına...

Charlotte Stockdale ve Katie Lyall adında iki yetenekli kadın tarafından kurulan Londra merkezli aksesuar markası Chaos’un Fendi ile işbirliği yaptığını ilk duyduğumuzda oldukça heyecanlanmıştık. Fendi gibi Z jenerasyonunu başarılı şekilde yakalamış bir yüksek moda temsilcisinin vizyoner bakış açısını yenilikçi bir isimle görmek sizce de heyecan verici değil mi?

Fendi X Chaos işbirliğinden doğan parçalar bugün lanse ediliyor ancak gelin yakından bakalım parçalara... Koleksiyon Hollywood ihtişamını derinden yakalamış ama bir o kadar da modern çizgilere sahip bir seriden oluşuyor. Seri içerisinde akıllı saatinizi, kablosuz kulaklığınızı ve akıllı telefonunuzu mücevher-vari aksesuarlara çeviren parçaları görüyoruz. Fendi’nin sezonundaki kemerine kolayca takılıp çıkarılabilen, Fendi el çantalarına kolayca takılabilen el işçiliği kılıflar, tablet ya da telefonunuzda kullandığınız dijital altın ya da gümüş kalemin yer aldığı küpeler, bilgisayarınız için tasarlanmış shearling kılıflar gibi şaşırtan ama bir o kadar da aşık eden parçalar yer alıyor.

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler