MODA

Moschino’dan dijitalleşmiş tasarımlar

Popüler kültürü başarılı bir şekilde kullanan Jeremy Scott, Moschino için renkli koleksiyonlar hazırlamaya devam ediyor.
Reading time 1 minutes

Markaların işbirliği koleksiyonlarının çoğunu defile dışında tanıtma ritüelleri devam ediyor. Her sezon popüler kültürden referanslarıyla bizleri şaşırtan Jeremy Scott, 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda da oldukça enerjik ve dinamik bir koleksiyon hazırlamıştı. Şimdi ise Moschino için The Sims oyunuyla işbirliğine giden Jeremy Scott, bu sezonun en neşeli kapsül koleksiyonlarından birini hazırladı. 

The Sims dünyasına aşina olanların bileceği üzere piksellerin yer aldığı elementlerin ağırlığını gördüğümüz koleksiyon, sekiz parçadan oluşuyor. The Sims dünyasındaki karakterler ile ilgili birçok şeyi açıklayan ve işaretleyen Plumbob adındaki yeşil kristalin, Freezer Bunny adındaki hayali tavşanın ve tek boynuzlu at ile lama birleşimi diye tanımlayabileceğimiz Uni-Lama’nın yer aldığı elementlerin yer adlığı koleksiyon içerisinde Moschino’nun imzası haline gelen barış sembolünün, der ceket görünümlü çantanın, “This is not a Moschino toy” sloganının yer aldığı ayı motifinin yer aldığı baskıların dijitalleşmiş halini görüyoruz.

Koleksiyonun en ilginç yanı ise gerçek hayatta 13 Nisan’da dünya genelinde Moschino butiklerinde ve Online’da satışa çıkacak koleksiyonun yanı sıra The Sims 4, The sims Mobile, The Sims FreePlay adındaki oyunların içerisinden de ulaşabiliyor olmanız.

/

Tags

moschino
jeremy-scott
capsule-collection
the-sims

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler