MODA

Moschino’nun 2019 Pre-Fall defilesi nerede olacak?

Moschino, önümüzdeki ay gerçekleştireceği yeni defilesinin lokasyonunu açıkladı.
Reading time 1 minutes

Yeni yıla girdiğimizde bir çok marka yeni koleksiyonlarını tanıtacak. O markalardan biri de modanın asi çocuğu Jeremy Scott kreatif direktörlüğündeki Moschino olacak. Markanın, 8 Ocak’ta gerçekleştireceği 2019 Pre-Fall defilesinin lokasyonu açıklandı. İtalya’nın başkenti Roma’ya taşınan yeni defile, moda evinin tarihinde ilk kez tarihi Cinecittà stüdyolarında olacak.

Büyük yönetmen Federico Fellini’nin ikonik filmleri, Roma, La Dolce Vita, Satyricon, 8 ½ ve Casanova bu stüdyolarda çekildi. Cinecittà stüdyolarında ilk kez bir defile yapılmıyor bu arada. Karl Lagerfeld, 2015 yılının Aralık ayında Chanel 2016 Pre-Fall defilesi için stüdyoyu minik bir Paris haline getirmişti.

Jeremy Scott’ın hem erkek hem kadın koleksiyonlarının sergileneceği Moschino 2019 Pre-Fall defilesi günü büyük bir moda etkinliği de hemen yakınlarında Floransa’da başlayacak. Erkek giyim ve aksesuar koleksiyonlarının tanıtıldığı ve aynı zamanda erkek moda dünyasındaki yeni projelerin başlamasına olanak sağlayan, dünyanın en önemli platformlarından biri olan Pitti Uomo, 8 – 11 Ocak tarihleri arasında olacak. Pitti Uomo bu yıl hem format hem de içerik bakımından değişikliğe uğradı. Artık o Pitti Imagine Uomo...

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler