MODA

New Era trendi sürüyor

Şapka tutkunlarının ortak noktası New Era, ilkbahar-yaz sezonunun favorisi olacak.
Reading time 1 minutes

Tüm dünyayı etkisi altına almayı başaran New Era, bu yaz Türkiye’de de moda severlerin ortak noktası olacak. Zamansız ve şık duruşuyla günün her anına yakışan New York Yankees şapkaları ile fenomen hale gelen New Era, bu yaz en renkli ve eğlenceli sezonunu geçirmek için hazırlanıyor.

Ünü tüm dünyaya yayılan ve güçlü bir akıma imza atan New Era İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla yeniden uyanışa geçiyor. Canlı renklerin ve cesur desenlerin hakimiyetindeki koleksiyon içerisinde bulundurduğu kamuflaj ve çift renkli modelleri ile de dikkat çekiyor. Yaz trendlerine atıfta bulunmayı ihmal etmeyen New Era İlkbahar-Yaz koleksiyonu hem yüksek konfor sunuyor hem de cool bir tavır vadediyor.

Şıklığını şapka ile tamamlamak isteyenlerin vazgeçilmez aksesuarı haline gelen New Era, İlkbaha-Yaz koleksiyonunda alternetifli seçeneklerle geliyor. Gündüz kombinlerinin aranan ismi olan New Era, akşam şıklığına eşlik edebilecek tasarımları ile de Superstep, Boyner, Sneacks Cloud, Sneacks Up, Yalıspor, Hat Quarters, Lastik Pabuç mağazalarında tutkunlarını bekliyor.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler