MODA

Nomadic Republic'in genişleyen ailesi

Yazın vazgeçilmez markası Nomadic Republic, sizi rahat bir sezona davet ediyor.
Reading time 2 minutes

Halat sandalet trendi geçtiğimiz sezon zirvesini yaşıyordu diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu sezon hız kesmeden devam eden bu trendin ülkemizdeki yegane temsilcisi Nomadic, çeşitlenen seçenekleri ve ürün gamıyla rahat ve şık bir sezona giriş yapıyor. 

 

Halat sandalet

Nomadic Republic’in imza parçası halat sandalet yeni sezonda daha hafif, daha esnek ve daha konforlu. Geçtiğimiz yaz hayatımıza giren kauçuk taban alternatifiyle Nomadic Republic platform halat sandaletler, bu yaz sezonunda yenilenen ve eklenen renk alternatifleriyle daha fazla modelde hayat buluyor. Doğa dostu yapısı, sürdürülebilir, el yapımı sandaletler vegan olmalarıyla da öne çıkıyor. 

/

Çocuk sandaletler

Halat sandaletin şıklığı ve rahatlığı sadece yetişkinlere değil tabi ki. İkonik sandaletler artık çocuklarımız için de üretiliyor. Nomadic Republic Kids koleksiyonu piramit desenli kauçuk taban yapısı sayesinde çocukların güvenliğini düşünerek yaratılmış olup, sunduğu zengin renk seçenekleri ile de sizlerin kalbini çaldığı kadar onları da kendine aşık edecek. %100 el yapımı, doğa dostu ve vegan yapılı sandaletler aynı zamanda antibakteriyel olmalarıyla da büyük bir artı kazanıyor. 

/

Halat çanta

Halat ile özdeşleşen Nomadic Repblic, 2020 İlkbahar-Yaz sezonu için özel çantalar da tasarladı. Rengarenk kanaviçe işlemeli, el emeği olan Nomadic Republic halat çantalar, şık desenler ve sunduğu kullanışlılığı ile kendine aşık ediyor. Klasikleşmiş halat görünümü ve halat ana maddesinin merkezinde şekillenen çantalar orijinal bir görünüm sunarken Nomadic Republic halat sandalet ile de kusursuz bir uyum içinde. 

Not: Yazılar içinde kalın yazılmış kelimelere tıklayarak satış sayfasına gidebilirsiniz.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler