MODA

NYFW’de kim var kim yok?

Dünya modasına yön veren konsey, Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) bu yılki moda maratonunun ilk ayağı olan New York Moda Haftası’nın katılımcılarını açıkladı.
Reading time 1 minutes

 

Katılımcı listelerde bir kaç minik sürpriz dışında klasik katılımcılar olması normal karşılandı. 4 Şubat 2019 tarihinde başlayacak New York Moda Haftası’nda Tom Ford, hem erkek hem de kadın koleksiyonlarını sergileyecek.

Takvimde şaşırtan bir diğer unsur ise Victoria Beckham ile birlikte Escada ve Pyer Moss da programda yer almaması oldu. Victoria Beckham, geçen sezon Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleştirdiği defile ile hatırlarsanız 10. yılını kutlamıştı.

Takvimde olmayan bir diğer marka ise Rodarte. Markanın kreatif direktörleri Kate ve Laura Mulleavy, 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını ilk kez Los Angeles’daki Palm Springs’te görücüye çıkarmaya karar verdiler. CFDA tarafından açıklanan resmi program için buraya tıklayınız.

New York Moda Haftası ile başlayacak moda maratonundan hiç bir detayı kaçırmak istemiyorsanız, Instagram hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz...

 

Tags

nyfw
victoria-beckham
tom-ford
rodarte
cfda
new-york-moda-haftası

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler