MODA

Peekaboo’nun aktivist yüzleri

Fendi, dijital olarak başlattığı #MeAndMyPeekaboo video serisine aktivist duruşlarıyla ön plana çıkan son dönemin yükselen yıldızları Chloe x Halle ikilisini yeni yüzü olarak duyurdu.
Reading time 1 minutes

Mükemmel bir ses kombinasyonuyla Beyoncé’nin dikkatini çekerek konser öncesi sahne alan kız kardeşler Chloe x Halle ikilisi müzikleriyle R&B dünyasının parlayan iki sesi. Sadece müzikleri değil aktivist duruşlarıyla da dikkat çeken ikili Fendi’nin radarına girdi. Markanın ikonik modelleri arasında yer alan Peekaboo modeli için dijital olarak başlattığı video serisi #MeAndMyPeekaboo yeni yüzleriyle tam gaz devam ediyor. Chloe x Halle ikilisini yeni yüzü olarak açıkladıkları seri için Fendi, kız kardeşlerle işbirliği yaptı.

Bu işbirliğinde FENDI ilk kez Chloe x Halle'e kendi seçtikleri yaratıcı ekip ile tasarlama ve işbirliği yapma fırsatı sundu. Markanın kreatif direktörü Silvia Venturini Fendi bu birliktelik için şu açıklamayı yaptı; “#MeAndMyPeekaboo ayrılmaz bağları temsil eden yakın aile ilişkilerini kutluyor ve şu anda bu ilişkiyi Chloe x Halle'den daha iyi görebileceğimiz kardeşler yok.” diyor. Paylaşılan videoda Chloe  x Halle ikilisini 2020 Pre-Fall koleksiyonundan, en yeni ikonik Peekaboo çantaları ile görüyoruz. En yeni Peekaboo Ağustos ayında satışa çıkacak.

#MeAndMyPeekaboo: Chloe X Halle

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler