MODA

Reebok’tan 90’lar ruhunu yaşamak isteyenlere

Reebok Classic ailesinin şimdiden çok konuşulan üyesi Aztrek ‘93 artık Türkiye’de!
Reading time 2 minutes

90’lara özlemimizi duyan markalar, o yılların abartılı sokak stillerini bir bir kullanmaya, o yıllardaki trendleri tek tek uyandırmaya başladı. Bunların başında ise 90’ların ikonik markası Reebok geliyor. Sokak stili ve spor giyim markası olmasından ziyade 90’ların popüler sporu aerobik merkezinde ilerlemesi, onu daha çekici kılıyor. 

Reebok Classic ailesinin en sevilen modeli ise o dönemlerde Aztrek ’93’tü. Geçtiğimiz hafta Gayrettepe Petra Roasting’de büyük bir partiyle Reebok Aztrek ’93’e özel bir parti verildi. Mekan 90’ların tüm renkleri ve retro tasarımların ağırlığında davetlilerini karşılamıştı. Mekanın başrolünde ise elbetteki 25 yıl sonra kendi özgün tarzını koruyarak ve daha cesur renkler ile karşımıza gelen Aztrek ’93 vardı.

Gigi Hadid ve Cardi B’nin yanı sıra Future ve ikinci kişiliği Hndrxx ile iş birliğinde lanse edilen Aztrek ’93’ün eşsiz görünümünü kutlamak adına bir ay boyunca Petra Roasting’de yoğun ve doyurucu bir etkinlik bütünü olacak. İlk etkinlik ise geçtiğimiz 9 Mart’ta Duygu Özaslan ile “90’lardan Günümüze Değişen Medya” konulu söyleşisi oldu. Ay boyunca gerçekleşecek tüm etkinliklerin listesi aşağıda. Ayrıca Petra Roasting’de konumlanan Reebok Pop-Up Mağazası, 7 Mart’tan başlayarak tam bir ay boyunca ziyaretçilerini karşılayacak. Türkiye’de bir ilk niteliğinde olan pop-up mağazada bir ay boyunca eşsiz tasarımıyla göz dolduran Aztrek ’93 modelleri sergilenirken, en sevilen Reebok Classic ürünleri de satışta olacak. Kaçırmayın!

13 Mart- Serigrafi baskı yöntemiyle Reebok Classic çanta tasarımı

16 Mart – Ekin Beril ile “90’larda Müzik”

20 Mart – D-I-Y Sticker tasarlama

23 Mart – Deniz Marşan ile “90’lar Modası”

27 Mart – Geçici Dövme atölyesi

30 Mart – Selen Akyüz ile “Sneaker nasıl evrim geçirdi?”

3 Nisan – Kişiye Özel Reeboklar..

Tags

reebok
aztrek-‘93
petra-roasting
duygu-özaslan

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler