MODA

Renklerin dünyasına yolculuk

Desa, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunu renklerin hakimiyet kurduğu 3 farklı tema ile karşılıyor.
Reading time 2 minutes

Dinamik, özgün, kaliteli ve elagan tasarımları ile herkersin beğenisi toplayan Desa, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. İlhamını renklerden alan Restatement, Accepted Comfort, Craft Touch isimli 3 farklı temayı moda tutukunları ile buluşturan marka, sezonun bej, taba rengi, narçiçeği (poppy) ve bebek mavisi gibi en trend renklerini, paha biçilmez el işçiliği, global tasarım anlayışı ve üretim kalitesiyle harmanlıyor. Hem gündüz ve gece hayatının stil kodlarının hem de sokağın konforlu ruhunun hissedildiği koleksiyonda, özel el işçiliğini vurgulayan elegan detaylar ön plana çıkıyor.

Doğa ile insan arasında yeniden bağlantı kurma dürtüsünün ilham verdiği; yeni yüzeyler, püsküller, origamik yapıların görüldüğü Restatement temasında minimalist silüetlere yer veriliyor. Temanın en dikkat çekenleri ise animal print’lerin yer aldığı ayakkabılar ve fonksiyonel kullanım sunan çift taraflı ceketler oluyor.

Kendinizi farklı ve rengârenk bir dünyanın içinde bulacağınız, hem gündüz ve gece hayatının stil kodlarına, hem de sokağın ruhuna uyum sağlayan Accepted Comfort teması, pudra, haki, bej, gümüş, platin meralik, bebek mavisi ve altın da dahil olmak üzere zengin renk seçenekleri sunuyor. Vintage görünümlü, kare formuyla kendisini gösteren sandaletlere, geometrik form ve kroko baskılardaki micro bag çantalar eşlik ediyor.

Craft Touch teması ise Desa’ya özgü ince zanaatkâr el işçiliklerini öne çıkarıyor. Koyu gri, uçuk gri, sarı, pudra, siyah ve beyaz renklerin hâkim olduğu koleksiyonda, özel el işçiliği ile üretilmiş ayakkabı ve çantalar dikkat çekiyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler