MODA

Selena Gomez'in Coach aşkı hiç bitmeyecek

Selena Gomez, Coach için 3. kez kamera karşısına geçti.
Reading time 1 minutes

1941 yılında hayata geçmiş olan Coach, kurulduğu günden bu yana doğduğu toprakların, Amerika'nın köklerine saygı duyarak, modern zamanın getirisinden de nemalanmakta. Modern lüks deri, giyim, ayakkabı, parfüm, güneş ve optik gözlük, aksesuarlarla ürün skalasını genişletmeye devam eden Coach, birkaç sezon önce Selena Gomez gibi Z jenerasyonuna hitap ettiğinin sinyallerini vererek, hedef kitlesini genç kesimden seçtiğini göstermişti.

Markaların gençleşme politikası Coach gibi ikonik bir markanın da oldukça işine gelmiş olacak ki, Selena Gomez işbirliği 3. kez karşımızda. Coach'un 2018 Sonbahar koleksiyonunun reklam kampanyası için kameralar karşısına geçen genç yıldızın Coach'un ruhunu yansıttığı ise yadsınamaz.

Başarılı moda fotoğrafçısı Steven Meisel'in objektifine poz veren Selena Gomez'e Guan Xiaotong, Kiko Mizuhara ve Timmy Xu gibi Uzakdoğu'nun ses getiren modelleri eşlik etti. Kampanya çekimleri New York'un arka sokaklarında vintage ruhunu en iyi yansıtacağını düşündükleri lokasyonlarda gerçekleşti.

Tags

selena-gomez
coach
sonbahar
guan-xiaotong
kiko-mizuhara
timmy-xu

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler