MODA

Sergio Rossi, Beymen Zorlu Center’da

Sergio Rossi’nin tasarım harikası ayakkabıları, Beymen Zorlu Center’da moda tutkunlarıyla buluşuyor!
Reading time 1 minutes

Hollywood yıldızlarının yakından tanıdığı, dünyaca ünlü İtalyan ayakkabı tasarımcısı Sergio Rossi, göz alıcı tasarımlarını ayakkabı severlerle buluşturuyor. Beymen Zorlu Center’da açtığı pop up store ile 27 Mart – 10 Nisan arasında moda tutkunlarının mutlak adresi haline gelecek olan marka, ikonik modellerinin yanı sıra 90’lı yılların mitlerinden ilham alan 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu da beğeniye sunuyor.

Markanın başarı dolu mirasına doğru yolculuğa çıkaran 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda dikkat çeken birçok detay var. Sergio Rossi’nin 1997 yılındaki orijinal tasarımlarının bir yansıması olan keskin ve güçlü sivri burunlar bu detaylardan yalnızca biri. Koleksiyondaki süslemelerin temelini ise yine 90’lardan gelen soyut bir line konsepti ve couture’u transparanlığa döndürme isteği oluşturuyor. Ayrıca süslemelerde kullanılan kristaller ve geometrik bilek kayışları ile çiçek ve fiyonk detayları da gözlerden kaçmıyor

Markanın gözde modeli Mary Jane’in frambuaz, mavi, pudra ve siyah renklerdeki güncel versiyonuna ve koleksiyonun diğer parçalarına ulaşmak için BEYMEN mağazalarına uğrayabilir ya da www.beymen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

/

Tags

beymen
pop-up
ayakkabı
sergio-rossi
zorlu-center

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler