MODA

#StilAnaliz: Emily in Paris

Chanel'den Ganni'ye, Staud'dan Marc Jacobs'a, sezonun en çok konuşulan şovunun tüm ihtişamını keşfedin
Reading time 2 minutes

"Emily in Paris" e yöneltilen tüm klişe ve eleştirilere rağmen, Paris'teki Amerikan görünümü modacıları ikna etti. Suçlu ortakları kim?

La Ville Lumière, namı diğer Işıklar Şehri, başrol oyuncusu Lily Collins, “Sex & The City”nin yapımcısı Darren Star ve kostüm tasarımcısı, Carrie Bradshaw, Miranda, Charlotte ve Samatha'nın unutulmaz kıyafetlerinin yaratıcısı efsanevi Patricia Field. Ama Carrie'nin Manolo Blahnik ve Jimmy Choo'ya olan aşkı yanı sıra, yeni sevgilimiz onun yerine ne giymeyi tercih eder?

Tüm görünümlerin yanı sıra 'Chanel' öne çıkıyor. Ve dizi ile moda evi arasında var olan özel bağı anlatan da Patricia Field oluyor; “Chanel giysileri, Emily'nin eklektik ve genç yanını vurgulamak için kullandığımız için, karakterini tanımlamada çok önemliydi. Örneğin, yeşil Chanel ceketini benzersiz bir sanatçının elbisesiyle eşleştirdik. Ayrıca Emily, Chanel kelimesiyle işlenmiş beyaz bir tişörtün içinde defalarca koşuyor. İncili Chanel çantası da, kırmızı şapkayla birleştiğinde kusursuz oldu. Her iki parça da gözden kaçmıyor ” diyor kostüm tasarımcısı. “Hem EIP hem de SATC için Chanel'i seçtim çünkü bu evde sevdiğim şey onu her zaman yeni ve büyüleyici şekillerde yorumlayabilmem. Esasen Chanel'in bir evrimi yoktur, zamansızdır”.

Emily'nin az ya da çok tanınmış markalar arasındaki tüm görünümlerini gözden geçirelim

/
/
/
/
/
/
/
/

Tags

emily-in-paris

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler