MODA

#TommyNow şimdi de Şangay'da

Dünya üzerindeki yerli ya da yabancı tüm markaların sunduğu koleksiyonlar, düzenlediği defileler önümüzdeki sezonların koleksiyonları. Gerçekleşen defileler gelecek sezonun trenlerine yer veriyor.
Reading time 1 minutes

Bu tanıma uymayan birkaç marka var. Bu düzenin mantıksız olduğunu, şimdiye odaklanmamız gerektiğini anlatmaya çalışıyorlar. Tommy Hilfiger ise öncülerden. Geçtiğimiz yıllarda bu düzene ayak uydurmayacaklarını, TommyNow adında sundukları defileler ile koleksiyonlara hemen ulaşılmasını sağladılar.

TommyNow defileleri ise her sezon farklı bir lokasyonda farklı bir temayla moda tutkunlarıyla buluşuyor. Yeni durağın neresi olduğunu merak ederken, marka cephesi açıklamayı yaptı. Sıradaki durak Şangay.

Daha önceleri New York, Los Angeles, Londra, Milano'da izlediğimiz TommyNow defilelerinin ardından Çin'de gerçekleşecek defile 4 Eylül'e tarihlendi. Defileye dair bilinen diğer ilginç nokta ise Gigi Hadid'in 2016'dan bu yana sürdürdüğü tasarım işbirlikçisi görevine son vereceği. Özetle, Gigi Hadid X Tommy Hilfiger koleksiyonunu bu defilede göremiyoruz.

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler