MODA

Trikonun uzman ismi Knitss

Farklı grafik ve renk alternatifleri sunan Knitss, gündüz ve gece şıklığınıza eşlik ediyor.
Reading time 2 minutes

Modern ve yaratıcı çizgisi ile ön plana çıkan gündelik hayata yönelik triko markası Knitss, yüksek kaliteli iplikler kullanarak tasarladığı parçalarıyla uzun yıllardır stil sahibi kadınların ortak noktası oluyor. 2015 yılında azimli bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan Knitss, kurucuları Duygu ve Umut Boz çiftinin çarpıcı ve kullanımı kolay tasarımlar ortaya çıkarma arzusunun bir yansıması olarak da tanımlanabilir.

İlhamını geometrik formlardan alan Knitss koleksiyonlarının, yüksek kalitede müşterilere ulaşıyor olması ve en iyi ürün deneyimini sunması da markanın ayrıcalıklarını ortaya koyuyor. Tüm ürünlerini kendi uzman tesislerinde üreten Knitss, hem en iyi İtalyan ipliklerini kullanıyor hem de üretimin tamamını sürdürülebilir bir gelecek için evrensel iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyor.

Özgün desenlerin ve renk geçişlerinin hüküm sürdüğü, üç boyutlu dokular ile örülen elbise, hırka, etek, pantolon gibi Knitss trikoları, müşterisine eşsiz bir deneyim ve çarpıcı bir dünya sunuyor. Knitss’in canlı ve dinamik dünyasında bambaşka bir yolculuğa çıkmak isteyen herkes, ilk önce her stile hitap edebilen tasarımların büyüsüne kapılıyor. Trikoda uzman tavrını, farklı boyutlara sahip midi ve maxi triko elbiseler, transparan örgüler, ceketler ve şortlarla bir kez daha ortaya koyan Knitss, yumuşacık dokularıyla konforlu bir şıklığın anahtarını da veriyor. Farklı grafik ve desen alternatifleri ile gündüz ve gece şıklığınıza eşlik eden marka, iddialı bir stile sahibi olmak isteyenler için en doğru adres oluyor. Detaylı bilgi için KNITSS.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

/

Tags

moda
triko
kniss

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler