MODA

Vans koleksiyonerlerinin buluşması

Özgün koleksiyonları ile en beğenilen giyim ve aksesuar markaları arasında yer alan Vans, koleksiyonerlere “Wafflehead” hikayelerini paylaşmaya davet etti.
Reading time 2 minutes

Vans, dünyanın dört bir yanındaki Vans hayranlarının seslerini, tutkularını ve koleksiyonlarını kapsayan son hikayesi “Waffleheads” ile Vans’lerini bir tuval olarak kullanan Cruz, Charlene Holy Bear, Henry Davies, Hyun Ye, Jayass, Panda Mei ve Penelope Gazin gibi koleksiyonerlere ışık tutuyor. Vans koleksiyonerleri antika pazarlarında Vans aramayı çok seviyor. Onlar için ayakkabıları kendi stillerine göre boyamak ve tabanları parçalanana dek giymek adeta vazgeçilemez bir tutku. “Waffleheads”deki her koleksiyon, hem koleksiyonerlerin kişisel stillerini, moda anlayışlarını ve Vans’e olan sevgilerini gösteriyor hem de Vans’in temsil ettiği mirasa saygı niteliği taşıyor.

Vans ayakkabıları koleksiyonerlerinden Henry Davies: “Kendimi koleksiyonerden çok bir tarihçi gibi hissediyorum. Benim için her şey ayakkabının arkasında yatan hikâye ile ilgili. Bir ürüne eklenen anlam ne kadar çoksa o kadar iyi. Günün sonunda bir sanat eseri giymiş oluyorsunuz ” diyor. Kendisini en büyük Vans tutkunu olarak ilan eden, Under The Palms Instagram hesabının kurucusu Bill Cruz ise herkes sağa giderken onların sola gitmeyi seçtiklerini söylüyor.

Vans’in ilham veren insanların sanat, aksiyon sporları, müzik ve sokak kültürü aracılığıyla yaratıcı bir şekilde kendilerini ifade etmelerini ve sınırların dışında yaşamalarını sağlayan felsefesi “Off The Wall”’un bir parçası olan “Waffleheads”, önümüzdeki günlerde “Waffleheads” İle Tanışın adlı bir aktivasyona dahil olacak. Vans koleksiyonerlerini ve Vans’lerini kişiselleştiren yaratıcı moda severleri bir araya getiren paneller ve konserler düzenlenecek. Etkinliğe katılmak isteyenler için kişiselleştirdikleri Vans’lerinin veya Vans koleksiyonlarının fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşması yeterli olacak.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler