MODA

Victoria’s Secret Fashion Show 2018

Geleneksel Victoria’s Secret defilesi, dün akşam New York’ta şölen tadında gerçekleşti.
Reading time 2 minutes

Her yıl yaklaşık 80 tasarım, 4 konsept şeklinde ünlü şarkıcıların performanslarıyla sunulan Victoria’s Secret Fashion Show, dün akşam New York’ta gerçekleşti. 1995 yılından beri gerçekleşen moda şovunda hangi model yürüdüyse hepsi birer top modele dönüştü. Geçtiğimiz yıl Şangay’da yer alan defile, bu yıl evi olan New York’a dönüş yaptı.

Ünlü moda tasarımcısı Mary Katrantzou’nun marka için tasarladığı çamaşırlarında tanıtıldığı defilede, Halsey, Rita Ora, Shawn Mendes ve Bebe Rexha müzik performanslarıyla gecede eğlenceli anlar yaşattı. Geçtiğimiz yıl, Şangay’da gerçekleşen defileye katılamayan Kendall Jenner ve Gigi Hadid bu yıl podyumdaki yerlerini alırken, meleklere bu yıl vitiligo hastalığıyla adını duyuran ünlü model Winnie Harlow’da katıldı. Harlow, bu deri hastalığıyla Victoria’s Secret tarihinde ilk defa yürüyen model oldu. Behati Prinsloo ve Candice Swanepoel da doğum sonrası ilk kez podyumda yer aldı.

Koleksiyonun en önemli parçası olan Fantasy Bra, bu yıl İsveçli model Elsa Hosk tarafından tanıtıldı. Ünlü kristal taş markası Swarovski’yle yapılan işbirliği ile üretilen 1 Milyon Dolarlık sütyen, 2100 kristalden 930 saatte üretildi.

Defilenin duygusal anlarıysa 37 yaşındaki Adriana Lima’nın vedası ile yaşandı. Defilenin açılışını yapan kıdemli melek, 18 yıllık Victoria’s Secret defile maratonunu noktalarken göz yaşlarına hakim olamadı. Ünlü moda şöleni, 2 Aralık’ta Amerikan ABC kanalında, ülkemizdeyse yeni yılın ilk dakikalarında yayınlanacak.

/

Tags

victoria-s-secret

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler