MÜCEVHER

Adler'in Fan'tastic Koleksiyonu

Adler’in yeni koleksiyonu Fan’tastic, gerçek zarafeti temsil ediyor.
Reading time 1 minutes

Gücün, konforun ve cazibenin temsiliyetini üstlenen, bin yıllık aksesuar “yelpaze”, Adler’in yeni koleksiyonuna ilham oldu. Eşi benzeri görülmemiş bir feminitenin yansıması olan Fan’tastic koleksiyonu, tam manasıyla zarafeti tasvir ediyor. 145 adet pırlantalı ve pembe altın katmanların açılma ve kapanmasını mümkün kılan, orijinal, modern ve usta bir kurguya sahip olan yeni yüzük/kolye koleksiyonu, Adler’in benzersiz yaratıcılığını bir kez daha açığa çıkarıyor.

Farklı fonksiyonlara sahip tasarımlarda, yüzükler de kolyeler de birden fazla stilde kullanılabiliyor. Yüzükler, istenirse parmakları açıkta bırakabiliyor ya da kapatabiliyor. Kolyeler ise hem kanatlarını açarak özgür hissetmenizi sağlıyor hem de kapalı kullanma seçeneği ile gizemli bir kadın olmanıza olanak sağlıyor.

Buram buram yaratıcılık ve orijinallik kokan koleksiyonun tasarımı ise 2017 yılında HEAD’den mezun olan Maé Gutierrez’e ait. Genç yeteneklere destek vermek konusunda önemli adımlar atan Adler, “Haute Ecole d’Art et de Design de Genève” (HEAD) ile ortak projelere imza atıyor. Bu ortaklık sayesinde, mücevher, saat ve aksesuar tasarımı bölümlerinden mezun olan pek çok öğrenci öğretici workshop’lara katılma fırsatını yakalıyor. Adler’in, Fan’tastic koleksiyonunu keşfe davetlisiniz!

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler