MÜCEVHER

Messika'dan aşka rock & roll dokunuşu

Kalp, insanlarda romantizmi çağrıştırırken, Messika bu figürü daha Rock & Roll’a uygun bir şekilde yorumlayarak yaratıcı bir tasarıma imza atıyor.
Reading time 1 minutes

Messika'nın kreatif direktörü Valérie Messika, Şubat ayına yepyeni bir kapsül koleksiyon ile giriş yapıyor. Tasarımcı aşkın yegâne sembolü olan kalp figürünü, cesaret ve tutkuyla yeniden yorumluyor.

Messika’nın Joy Coeur koleksiyonu için özel olarak tasarladığı asimetrik ve mikro mozaiklerle çevrili kalp figürü; dinamizmi, genç ve modern bir algı ile birleştirmesiyle gerçek bir aşk hikayesinin metaforu niteliğinde.

/

Tasarımcı bu kapsül koleksiyonu, "Yüzük, iki ucu açık tasarımı sayesinde parmağı hassas bir şekilde kavrar. Yumuşak hatlı bir duruşa ve görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra koleksiyonda, serbestçe hareket eden ve atan bir kalbi simgeleyen bir kolye daha var. Öte yandan, kalp figürlü küpe üzerinde çalışmak benim için çok ilham vericiydi. İnce bir saç tokası formunda olan ve kalbin içinden geçen bir ok görünümüne sahip bu küpe, mücevhere bir rock n’ roll dokunuşu kattı. Özellikle Rock & Roll tutkunları, sevgililer günü için özel tasarlanan küpeye bayılacaklar." sözleriyle anlatıyor.

Tags

messika
sevgililer-günü
valerie-messika

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler