MÜCEVHER

Renkli ve değerli taşların lüksle buluşması

Lüks mücevher markası Pomellato’nun göz kamaştıran kreasyonu Nudo, şaşırtıcı renk tonları ve zarafeti ile ezber bozuyor.
Reading time 2 minutes

İtalyan tarzı lüks mücevher üreticisi Pomellato, 1967 yılından bu yana sıra dışı tasarımları ile dikkat çekiyor. Milano’daki Via San Pietro all’Orto’da ilk butiğini açtıktan sonra New York, Paris, Londra ve İstanbul gibi dünyanın önemli şehirlerinde de konumlanan Pomellato, lüks markaları bir araya getiren Kering Group’un bir parçası olarak, kusursuz zanaati ve modern ruhuyla uluslararası arenada kendisini gösteriyor. Özellikle yüzükleriyle hafızalara kazınan Pomellato, kapişon kesim renkli değerli taşlar ve yüksek segment pırlanta ürünleriyle gerçek bir mücevher markası olarak adeta zarafetin temsilciliğini üstleniyor. Alışık olduğumuz klasik mücevher tasarımlarına, özgün dokunuşlar ekleyerek modern silüetler kazandıran marka, mücevherat dünyasına “prêt-à-porter” (hazır giyim) vizyonunu kazandıran ilk isim!

 

Pomellato’nun renkli taşların hakimiyetindeki Nudo kreasyonu güçlü, kusursuz ve ikonik bir stile atıfta bulunuyor. Geleneksel tektaş şeklini, farklı renk ve boyutlarla yeniden yorumlayarak kusursuz yüzükler tasarlayan marka, gökyüzü mavisinin yansıtıldığı ikonik yüzüklerin yanı sıra yepyeni kolye tasarımlarıyla da büyülüyor. Mücevher olgusunu geleneksel kalıplarından çıkararak evrensel bir dil kazandıran Nudo kreasyonu “parlak Londra mavi tokaz” gibi şaşırtıcı renk tonlarıyla sürekli gelişen ve zenginleşen sofistike Milano zarafetini simgeliyor. Pembe altın kullanılarak tasarlanan şık yüzük ise üzerindeki mavi taşıyla kreasyonun öne çıkan parçası. Nudo ile ilk kez “beyaz pırlantayla bezenmiş beyaz altın” versiyonunu tanıtarak taşın etkileyici güzelliğini öne çıkarıyor. 

 

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler