POPÜLER KÜLTÜR

Ajda Pekkan ve Magnum buluşması

Dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum, “Gerçek Haz” kampanyası için süperstar Ajda Pekkan ile işbirliği yaptı.
Reading time 2 minutes

Yılın en güçlü işbirlikerinden biri geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Dondurmada ve çikolatada haz otoritesi Magnum, müziğin ve modanın ikonik ismi Süperstar Ajda Pekkan ile bir araya geldi. Magnum’un insanlara özgün olmaları ve özgürce hazları peşinde koşmaları konusunda ilham vermeyi amaçlayan “Gerçek Haz” (#TrueToPleasure) kampanyası için buluşan ikili, önceki gün Oligark Kuruçeşme’de şık bir davete ev sahipliği yaptı.

İlham Gencer, Demet Sabancı Çetindoğan, Ayşen Zamanpur, Ayten Danışman, Birgül-Behzat Gerçeker, Esra Oflaz, Erkan Özerman, Güneri Civaoğlu, Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı, Belçim Bilgin, Kubilay Aka, Gonca Vuslateri, Ahu Yağtu, Benan Terzioğlu, Bora Gencer, Saba Tümer, Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz, Almila Ada, Melis Sezen, Kerem Tunçeri, Burcu Şendir, Tolga Sezgin, Selim Demir, Cenk Eren, Didem Soydan, Dila Tarkan, Zeynep Tosun, Züleyha Kuru gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin katılımlarıyla gerçekleşen davette, Mert Alaş ve Marcus Piggott ikilisi tarafından çekilen kampanyaya ilişkin ilk fotoğraflar ve “Gerçek Haz” videosu davetlilerin beğenisine sunuldu.

Gecenin yıldızı Ajda Pekkan, hem güzelliği ve asaletli tavrı ile göz kamaştırdı hem de seslendirdiği muhteşem şarkılarıyla davetlileri büyüledi. Basın mensupları ile böylesine önemli bir proje hakkında hissetiklerini paylaşan süperstar; “Hayatım boyunca hep kendi içimdeki sese kulak vererek yaşadım. Benim için haz hep çalışmak, yeniyi keşfetmek ve başarının keyfini izlemek oldu. En büyük tutkum şarkı söylemekti, ilk günkü heyecanım bugün hala baki. Beni gerçek hazlarına ortak ettikleri için sevgili Magnum ekibine ve bu projeyi ölümsüzleştirdikleri için de Sevgili Mert & Marcus’a da teşekkür ediyorum.” dedi.

/

Tags

magnum

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler