POPÜLER KÜLTÜR

Bieber’ların rüya düğünü

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Hailey ve Justin Bieber çiftinin merak beklenen düğünü nihayet gerçekleşti.
Reading time 2 minutes

Her ne kadar Hailey Baldwin ve Justin Bieber, düğün törenleri konusunda bu güne dek sessiz bir tavır sergilemiş olsa da nihayet beklenen gün geldi. Geçtiğimiz yıl New York’ta sade bir nikah töreni eşliğinde resmi olarak dünya evine giren dünyaca ünlü çiftin, merak edilen düğünü öncek gün gerçekleşti. Kendall Jenner, Joan Smalls, Kylie Jenner, Camilla Morrone gibi isimlerin de katılım gösterdiği South Carolina’daki düğün, yıldızlar geçidini aratmayacak türdendi.

Çift, mutlu günlerine ait çok özel fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmedi. Siyah-beyaz formatlı fotoğraflarda ön plana çıkan hem Hailey hem de Justin’in şık mücevherleri oldu. En dikkat çeken detay ise kuşkusuz Justin’in elmas taşlarla bezeli özel yapım takma dişleriydi.

Tahmin edersiniz ki her zaman giyim kuşam konusunda yeteneklerini konuşturan Hailey Bieber’ın bu özel günde nasıl bir görünüm tercih edeceği de en çok merak edilenler arasındaydı. Güzel modelin gelinliğinin tamamını gösteren bir fotoğraf henüz basınla paylaşılmadı ancak akşam yemeği öncesinde verilen bir kokteylde Hailey Bieber, Vivienne Westwood imzalı beyaz mini bir elbiseyle karşımıza çıktı. Ünlü model, her zaman olduğu gibi saç makyaj konusunda sadeliktan yana bir duruş sergiledi.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler