POPÜLER KÜLTÜR

Kylie Jenner ilk kızının doğumunu açıkladı

Herkes onu merak ediyordu, o ise hamileliğini kameralardan uzak yaşamayı tercih etti. Hakkında yapılan birçok spekülasyonun ardından ise Kylie Jenner geçen dokuz aya dair detayları paylaştı.

Kylie Jenner, 52. Super Bowl’un başlamasına saatler kala Instagram ve Twitter hesabında takipçileriyle hamileliği ve çocuğunun doğumuna dair detayları paylaştı.

Keeping Up With The Kardashians’ın yıldızı hamile olduğunu açıkladıktan sonra ortalardan kaybolmuştu. Ablaları hamileliğini kameralar önünde yaşamayı tercih ederken o bu dönemi kendisine ayırdı ve uzun bir molanın ardından sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu:

“Sizleri uzun bir süre karanlıkta bıraktığım için özür dilerim ancak hamileliğimi kapalı kapılar ardında yaşamak istedim, tüm gözler üstümde değilken… Ve 1 Şubat günü güzeller güzeli kızım dünyaya geldi. Sizlerle bu mutlu haberi paylaşmak istedim.”

 

Bu paylaşımın ardından ise Kylie Jenner, Youtube hesabında 11 dakikalık bir video paylaştı. Kızına ithafen hazırladığı bu video Kylie’nin 90’lardaki kendi doğumuyla başlıyor ve hamileliğinin tüm aşamalarını gözler önüne seriyor. Kelebek temasıyla hazırlanan videodaki birçok ipucu kızının isminin Butterfly olduğuna dair mesajlar veriyor.

İşte bu özel video:

Bizim kızına

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler