POPÜLER KÜLTÜR

Millie Bobby Brown hakkında 5 bilinmeyen

Stranger Things'in en genç yıldızı Millie Bobby Brown, Calvin Klein'ın yeni reklam yüzü oldu.
Reading time 2 minutes

Netflix dizilerinden Stranger Things, kısa zamanda oldukça sükse yapan, hemen hemen herkes tarafından büyük bir heyecanla izlenen dizilerden biri oldu. İlgi çekici konusunun yanı sıra dizinin küçük oyuncuları da yetenekleriyle seyircileri etkilemeyi başardı. Dizide “Eleven” olarak bilinen Millie Bobby Brown ise bir çok ödül töreninde boy göstermeye hızla devam ediyor. Oyunculuk kariyerinde basamakları hızla tırmanacağı şüphesiz olan Brown, Calvin Klein'ın yeni kampanyasında yer alarak moda sektöründe ilk başarısına imza atıyor. Calvin Klein'ın yeni kreatif direktörü Raf Simons'ın “Amerikan kadını ve Amerikan modasını kutlama hakkında çok şey.” olarak ifade ettiği “By Appointment” koleksiyonu ile güzel bir ikili olan Millie Bobby Brown'u tanımıyorsanız hakkındaki 5 bilinmeyene bir göz atalım:

1. Her ne kadar bir Amerikan dizisi olan Stranger Things'in yıldızı olsa da kendisi İspanya'nın Malaga şehrinde doğmuş ve ailesi ise İngiliz. Amerikan aksanını ise Disney Channel izleyerek öğrendiğini ifade ediyor.

2. Aslında ilk televizyon macerasını Stranger Things ile değil, Once Upon a Time in Wonderland dizisinde Alice'in küçüklüğünü canlandırarak yaşadı. Daha sonra NCIS, Modern Family ve Grey's Anatomy gibi önemli yapımlarda da yer aldı.

3. Millie'de birçok yıldız gibi evde eğitim görenlerden.

4. Kendisi tam bir boks tutkunuymuş.

5. Adele ve Ed Sheeran hayranı olan Millie şarkı söylemeyi de çok seviyormuş. Hatta Jimmy Fallon'ın programında rap yeteneğiyle de herkesi kendine hayran bırakmıştı.

Tags

calvin-klein
millie-bobby-brown

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler