POPÜLER KÜLTÜR

Sennheiser’dan kusursuz ve akıllı ses sistemleri

Bircom bünyesinde yer alan Sennheiser dün gerçekleştirdiği davet ile yeni kulak üstü kablosuz kulaklığını ve ev sinema sistemini lanse etti.
Reading time 1 minutes

Kaliteli sesin adresi Sennheiser’ın Momentum Wireless kulaklığı ve de Ambeo Soundbar olmak üzere iki yeni ürünle bizlere merhaba diyor. Sennheiser’ın üstün kalitesini tekrar görme şansına eriştiğimiz Momentum Wireless kulaklık dengeli, derin ve stüdyo kalitesinde netliğe sahipken müziği stüdyo kaydı esnasında canlı dinliyormuş hissi yaratıyor. Gürültü engelleme ve transparant modu sayesinde ya tüm dünyadan kopacaksınız ya da bağlantılı olacaksınız.

Sennheiser’ın bir diğer incisi ise ev sinema sistemi kategorisinde yer alan Ambeo Soundbar’ı. Ambeo Soundbar, 9+1 mantığını ekstra bir spekaer ya da subwoofer’a gerek duymuyor. Bulunduğu odayı algılayabilen Ambeo Soundbar, sesi çarptıracağı duvarları algılayıp kalibrasyon yaparak 3D sesi kusursuzlaştırma merkezinde çalışıyor. Bircom çatısı altında var olan Sennheiser’ın bu iki üyesi ve daha fazlası hifilife.com sitesinde yer almakta.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler