POPÜLER KÜLTÜR

The Protector'ın yayın tarihi beli oldu

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı, ilk Netflix Türk yapımı Hakan: Muhafız’ın yayınlanacağı tarih belli oldu.
Reading time 1 minutes

Çağatay Ulusoy’un başrolünde oynadığı, yaklaşık bir yıl önce hazırlıkları başlamıştı. Ardından Netflix Avrupa etkinliğinde basın lansmanı yapılan yapımın çekimleri tamamlanmış ve kurgu süreci sonrasında ilk fragmanı izlemiştik. Gayet ilginç ve beklenmedik bir fragman ile bizleri karşılayan Hakan: Muhafız ya da The Protector yapımı, bekleyenlerin heyecanını körüklemeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz aylarda yayılan dedikodulara göre yapımın son halini beğenmeyen Netflix yetkilileri, ilk Türk yapımı Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız’ın baştan çekilmesini istiyorlardı. Bu söylentileri bizzat yapımın yönetmeni Can Evrenol yalanlamıştı ki, Hakan: Muhafız’ın ne zaman yayınlanacağı bugün açıklandı. Bu söylentilerin yalan olduğuna sevinirken, 14 Aralık tarihini takvimlerinize şimdiden kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.

Çağatay Ulusoy’un Hakan adında bir süper kahramanı canlandıracağı yapım, bolca tarihimizden ve kültürümüzden öğeler barındırıyor. Meraklarımızı ayyuka çıkaran fragmana gelin hep birlikte, tekrar göz atalım.Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler