POPÜLER KÜLTÜR

Yeni iPhone’lar artık Türkiye'de

Geçtiğimiz Eylül ayında iPhone X’un sevilen tasarım dilini devam ettiren Apple, yeni cihazları iPhone XS, iPhone XS Max ve daha uygun fiyatlı iPhone XR’ı tanıtmıştı. Bu cihazlar artık Türkiye’de!
Reading time 2 minutes

iPhone X ile alışılmış tasarım dilini değiştiren Apple, gelişmiş güvenlik önlemi Face ID’yi devreye sokmuş, çentikli ve OLED ekran gibi gelişmiş özelliklere yer vermişti. Cihaz geçtiğimiz yıl yayınlanmış olmasına rağmen halen bir çok otorite tarafından ve Benchmark testinde gelişmiş donanımsal özellikleri bakımından üst sıralarda yer alıyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında ise “S” takısı kuralını bozmayan Apple, iPhone X’un üst modeli olarak iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ı tanıtmıştı. iPhone XS Max’ın neden Plus takısını almadığını ise, Apple tarihindeki en büyük ekranlı cihaz olduğunu belirtmişti. iPhone 5C’de uyguladığı stratejinin benzeriyle bizleri selamlayan XS ve XS Max’a nazaran daha ekonomik ve renk alternatiflerini kullanıcılara sunduğu, iPhone XR da oldukça beğeni görmüştü.

Bugün itibariyle bu üç cihaz ülkemizde de satışa çıktı. Türkiye fiyatları standart iPhone fiyatları seviyesinde olsa da dalgalanan döviz kuru sebebiyle biraz yüksek. Apple’ın yüksek fiyat politikasının karşılığını her daim verdiği göz önünde bulundurursak, ödediğiniz fiyata sorunsuz hizmet alacağınızı belirtmeliyiz. Yeni cihazların fiyat listesi hemen aşağıda.

iPhone XS

64 GB: 9.899 TL

256 GB: 11.199 TL

512 GB: 13.099 TL
 

iPhone XS Max

64 GB: 10.799 TL

256 GB: 12.099 TL

512 GB: 13.999 TL

iPhone XR

64 GB: 7.399 TL

128 GB: 7.799 TL

256 GB: 8.699 TL

Tags

apple

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler