POPÜLER KÜLTÜR

Zayn Malik’in ikinci stüdyo albümü; Icarus Falls

En son 2016 yılında Mind of Mine adında çıkardığı albümünden sonra bir çok markanın elçisi ve yüzü olarak görünen Zayn Malik, yeni bir albüm yayınladı.
Reading time 1 minutes

One Direction grubundan sessiz sedasız ayrılan, solo kariyerine de hızla giriş yapan Zayn Malik, özel ve iş hayatındaki dengeyi kurmaya çalışırken Mind of Mine adındaki albümünü çıkarmış, uzun süren bir maratona girmişti. Ardından kız arkadaşı Gigi Hadid ile yollarını ayıran Zayn Malik bir süredir sessizliğini koruyordu. Ta ki geçtiğimiz günlere kadar...

Yakışıklı yıldızın ikinci stüdyo albümü konumunda olan Icarus Falls, geçtiğimiz günlerde lanse edildi. Albümün Let Me, Entertainer, Sour Diesel, Too Much, Fingers ve No Candle No Light şarkıları yıldız konumunda. R&B türünün sevilen iki ismi Nicki Minaj ve Timbaland’in hem vokal hem de yaratıcı ekibinde yer aldığı Icarus Falls’un dinamik ritimleri, yüksek temposuyla aranılan kan olduğu konuşuluyor. Ayrıca Tropical House ezgilerine sahip No Candle No Light şarkısında Nicki Minaj’ın üstün bir ağırlığı hissediliyor. Aşağıdan hem Apple Music hem de Spotify üzerinden parçalara göz atabilirsiniz.

 

Tags

nicki-minaj
zayn-malik

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler