SAAT

Bileğinize yaz dokunuşu

IWC, Portugieser Yachy Club Chronograph’ın yaz edisyonuyla birlikte, özel bir kayış koleksiyonunu da saat tutkunlarının beğenisine sunuyor!
Reading time 1 minutes

İsviçreli saat üreticisi IWC Schaffhausen, yaz mevsimine çok yakışan yeni koleksiyonu “Summer Editions”ı saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Portugieser Yacht Club Chronograph modelinin, paslanmaz çelik kasası ve sportif formuyla yaz ayları için ideal olan edisyonunu ile birlikte birbirinden şık, mavi ve açık gri tonlarında kumaş kayışlarlardan oluşan yeni bir koleksiyon hazırlayan marka, bileklere yaz dokunuşu yapıyor. Pilot, Portugieser ve Portofino ailelerinden seçilen modelleri tamamlamak üzere tasarlananan kayışların, sınırlı sayıda satışta olacağını belirtmekte fayda var.

Ayrıca, su geçirmeyen Portugieser Yacht Club Chronograph, sıcak günlerin keyfini soğuk sularda serinleyerek sürmek isteyenler için de doğru tercih oluyor. Kadrandaki beyaz sayaçlar, rodyum kaplama saat kolları ve kronografın kırmızı saniye kolu zarafetle bütünleşerek günlük kullanıma uygun bir görünüm yaratıyor.

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler